Asmeninė praktika

„Tu unikali būtybė, su autentiška magijos skrynia. Mano paskirtis – atrasti raktą Tavo vidiniams turtams atrakinti.“

Tam, kad išgirstum ir suprastum, kaip ir kokiais būdais Tavoji širdis nori kalbėti, reikalinga laisvė nuo visų primestų taisyklių ir šarvų. Todėl prašau, ateik į susitikimą atvira širdimi. Aš pažadu būti su Tavimi, Tave išgristi ir parinkti tinkamiausią raktą Tavo sielai išlaisvinti.

Asmeninė praktika ypatingai tinkama turintiems jausmus ir klausimus, kurių išsprendimas jau ilgą laiką užsitęsęs arba visai nesprendžiamas bei trukdantis pasiekti pilnavertišką gyvenimo kokybę. Taip pat, tiems, kurie negali, nedrįsta ar riboja pilnai atsiskleisti grupinių užsiėmimų metu bei turi poreikį gauti maksimalų asmeninį grįžtamąjį ryšį.

Individualaus susitikimo metu procesas vyksta klausant žmogaus būsenos, poreikių ir noro. Susitikimas gali vystytis nuo jaukaus įvadinio pokalbio iki aktyvios kūno psichoterapijos.

Esant norui, galima individuali praktika  žmonėms poroje, pasiryžus pasinerti į sielos gelmes atsiveidrodžiavimoprincipu. Tai efektyvi praktika, padedanti atviromis akimis pastebėti save ir savo gyvenimo situacijas iš šono bei tokią pat galimybę suteikti kitam.

Susitikimo kokybė didžiąja dalimi priklauso nuo paties dalyvio – kiek Tu busi atviras/-a praktikos metu, pasitikėsi procesu ir leisiesi į dabarties momentą.

Kad atvertum sielą autentiškam gyvenimo šokiui, gali užtekti vieno susitikimo.
Daugiau asmeninių praktikų – pagal poreikį ir susitarimą.