Praktika

„Šiandien nusirengsiu tik „apsiaustą“, o rytoj dabinsiuos nuogumu.“

Intuityviai kuriamos UPÈ kūno judesio praktikos metu leidžiu vykti per mane tam, kas tuo metu svarbiausia ir prasmingiausia šalia esantiems žmonėms. Gaudau užsakymą erdvėje, apie kurį duoda žinoti aplinka ir leidžiuosi į kelionę širdimi, tai – mano vadinamojo Dieviškojo metodo dovana.

Praktikos, kurios susipina UPÈ užsiėmimų metu:

Laisvas šokis

Autentiškas kontaktas su savimi per judesį be taisyklių, kuomet kūnas pasakoja daugybę istorijų, atskleidžia užslėptas baimes ar netikėtai apdovanoja neišpasakytos meilės banga. Meditatyvi dvasinė praktika per šokį, skirta žmonėms, trokštantiems išlaisvinti emocijas, kūrybiškumą, laukiniškumą, jėgą… Tiems, kurie nori pažvelgti į savo autentišką ir ne visuomet protu suvokiamą istoriją, kurią papasakoja kūnas, gavęs laisvę judėti.

NIA

(ang. Neuromuscular Integrative Action). Holistinė judesio praktika, orientuota į žmogaus kūną, protą ir sielą. Jos metu atliekami tam tikri judesiai pagal skirtingas amžiaus, sveikatos, fizinio pasiruošimo galimybes. Praktika pasižymi įvairais šokių stiliais, rytų kovos elementais (Tai Chi, Taekwondo, Aikido), gydymosiomis technikomis (Joga, Alexander, Feldenkrais). Įvairūs kūno judesiai bei intelektinės užduotys visapusiškai lavina ne tik fizinį kūną, bet ir žmogaus atidumą, kūrybiškumą, suteikia energijos ir subalansuoja emocijas.

Psichoterapija

Judesio pagalba žmogus kviečiamas prisiliesti prie savo slapčiausių jausmų, kurie, galbūt ne visuomet džiugina, tačiau kiekvienam būtini pažinti. Tai praktika, padedanti išlaisvinti emocines patirtis, jas teisingai suprasti, priimti ir įsisamoninti, kūrybiškai pažvelgti į naujus gyvenimo iššūkius santykyje su savimi bei kitais, atrasti užslopintas aistras, atrakinti užvertas sielos kerteles.

Kvėpavimas ir meditacija

Sąmoningu kvėpavimu didinamas deguonies kiekis, žadinama gyvybinė energija, paleidžiami energetiniai blokai, kūnas apsivalo nuo emocinių toksinų, skatinami organizmo savigydos procesai, stiprėja nervų sistema, rimsta ir šviesėja protas, didėja koncentracija, stiprėja imunitetas.

Meditacija – mažytė, tačiau labai prasminga čia ir dabarkelionė į dvasinės tylos ir ramybės būseną. Kiekvieną kartą ji skirtinga – kartais per garsą, kartais per tylią maldą, bet visuomet nukreipta į vidų intymiam Dieviškojo prado sutikimui.