Atsiliepimai

Santykis su kūnu man atvėrė duris į mano esmę ir begalinę apimtį.

Pamilau Tave iš pirmo mūsų susitikimo, su nekantrumu laukiu nesulaukiu kada vėl galėsiu Tave apkabinti. Tu mano sielos gydytoja ❤ Ačiū, net ašarėlė man išriedėjo. P.S. po mūsų paskutinio apsilankymo mano kalba nebestringa.

Viktorija Mockaitė

Nuostabi praktika, kažkas nepaprasto! Per šokį atradau save, savo tikrąjį aš!..Per daugelį metų užspaustos emocijos, susikaupė ir priėjo liepto galą, atėjo laikas, kai pati su jomis negalėjau susitvarkyti...Tuo metu atrodė viską darau taip “tobulai”, tačiau nei mano artimieji, nei aš pati nesijaučiau laiminga. Negalėjau suprasti, kas ne taip. Dabar suprantu, klaida buvo ta, kad norėjau būti tobula, o juk svarbiausia atrasti save ir nebijoti būti savimi, tada tiek laimė, tiek visa gausa ateina savaime! Ačiū Linute, už šią patirtį, už gebėjimą padėti suvokti savo vidinį aš ir pradėti kur kas kokybiškesnį gyvenimą iš naujo!

Asta Ba

Tikrumas. Viskas ką kalba, ką jaučia, kaip klauso ir išgirsta, viskas, kas telpa į Jos širdį yra tikra. Aplink tiek daug visokių praktikų, savęs pažinimo sesijų, o tik su nedaugeliu, ypač su Ja, galiu būti atvira, nuoširdi ir tikra.
Upė, Upytė teka per judesį, šiluma ir tik su Ja atrandu tą tikrumą. Atrodo, kad susitikom ne vakar, kažkur giliai ir toli viena nuo kitos vaikščiojom, kol apsikabinom šokyje. Kaip gera, kai iš kvėptelėjimo dar net be žodžio kūnas ima ir pasiduoda ten į ką vedi. Lina, Linele, Upe, Upele, tekėk ir leisk šalia kvėpuoti. Per šokį, per Meilę, per Tikrumą.

Gintarė Čepukonytė

Tai erdvė, kurioje gali saugiai atsiversti jautriausią knygą - save. Ir gali skaityt, skaityt, vartyti puslapius kiek norisi, skaityti istorijas, išgyventi jas, išjausti ir apsispręsti, ką pasiimsi su savim šį kartą. Erdvė - absoliučiai kiekvienam. Nes čia nėra stebuklų, o pats tikriausias gyvenimas. Dėkoju, Lina Gulbinaite, už gebėjimą sukurti ypatingą erdvę ir dalinimąsi su žmonėmis tuo, kuo esi apdovanota.

Algimantė Griciūtė

Šokis tai tu....
Suskambus muzikai visada matau tave💞
Tas nuostabus jausmas, kai gali pabėgti nuo visko čia ir dabar. Tu man tai padėjai atrasti, pasinerti į save, pabūti su savimi, tekėti pasroviui ar prieš srovę. Tu esi mano upė.
Ačiū, kad esi su manimi ir visad šalia.

Rudiene Jurgita

Linos asmeninės sesijos man padėjo pažvelgti į save kritiškai, prisiimti atsakomybę už viską kas vyksta mano gyvenime (tiek gero, tiek nemalonaus), suprasti kai kuriuos visatos dėsnius bei įgyti motyvacijos gyventi šiuo momentu, atpažinti savo ego žalą ir nuolat jį „prižiūrėti“, priimti kitus žmones bei jų poelgius. Kvėpavimo ir judesio sesijos metu ėjau gilyn į save su Linos palyda, valydamas šiukšles, išvarydamas pyktį. O tada ateidavo ramybės ir palaimos jausmas. Linute, ačiū už pagalbą sunkiu momentu, spyrius į užpakalį bei naujo gyvenimo kompasą!

Vitalij Kolbasnik

Per savo gyvenimą įgijau labai daug įvairių patirčių. Nuo mažens niekas nemokino susitvarkyti su vadinamomis blogomis emocijomis (pykčiu, pavydu, kaltės jausmu ir pan.), todėl kaskart jas užgniauždavau ir vis giliau slėpdavau savo viduje. Nors nuolatinis mokymasis priimti savo emocijas duoda naudos, tačiau jaučiu, kad vis dar jų nepaleidžiu. Ir tas nuolatinis minčių srautas galvoje... Visa tai trukdo pajusti vidinę ramybę, harmoniją, jų kasdieniame gyvenime man taip trūksta. Tačiau po kiekvieno užsiėmimo pas Liną tai pajaučiu. Tas jausmas užburiantis, jo labai laukiu. Su kiekviena praktika tą vidinę ramybę jaučiu vis dažniau ir ilgiau. Dėkui Tau Lina!

Giedrė Arlauskė

Už tobulai netobulą judesį ir AUTENTIŠKĄ gyvenimą!Ačiū!

Žy Celeste

Tai buvo kažkas tokio nepaprasto, per judesį išlaisvinti save. Pagalvoti apie savo emocijas, pabūti su savimi. Po šio užsiėmimo jaučiausi pakylėta, nusimetusi kažkokią sunkią naštą nuo savo pečių. Buvo super. Ačiū, kad tu esi.

Dangira Čiukniene

Linos užsiėmimai yra kažkas nepaaiškinamo, todėl labai sunku išreikšti savo įspūdžius 🙂 Tai yra nuostabu, kaip muzika, judesys, balsas ir visa kita gali išlaisvinti giliai sieloje užstrigusias emocijas. Pradžioje gali pasirodyt nejauku atlikti tam tikrus pratimus, bet tuomet supranti, jog esi čia ne viena ir gali jaustis laisvai. Užsiėmimo metu aš lyg atgimiau iš naujo, nes visa atmosfera, muzika pratimai ir Linos balsas užburia.. Tikrai rekomenduoju..

Ieva Stelm

Po kūno ir energetinių praktikų su Lina visada jaučiu antplūdį energijos, didesnę tėkmę kūne, o emocijose - įkvėpimą. Tai labai stiprios ir tuo pačiu džiaugsmingos kūno praktikos, kurios padeda paleisti tai, kas sena, įsileisti į gyvenimą naujos energijos. Lina atsiduoda savo veiklai 200 % ir įkvepia mus visus judėti totaliai, visu savimi. Jei norisi savo gyvenime pokyčių, labai rekomenduoju! Esu nepaprastai dėkinga už šią patirtį.

Kristina Jasudaite