Atgal

Prasmė

Tai kokybiškas laikas sau apie save, kad prisimintum ir patirtum savo autentiškumą.

Šokis ir kūno judesys – gili kontakto su savimi bei supančiu pasauliu išraiškos forma, padedanti Žmogui saugiai iškomunikuoti savo jausmus, emocijas, išgyvenimus, patirtis, prisiliesti prie savo esmės, praplėsti mąstymą, matymą, įgauti pasitikėjimo, atsipalaiduoti, patirti taiką su savimi ir su kitu, vidinės ramybės bei džiaugsmo būsenas.

Tuo atveju, jei Žmogus neturi galimybės išreikšti savo emocijų, jas sulaiko. Užsiėmimo metu Žmogui sukuriama saugi erdvė, kurioje Jis gali nebyliai išsikalbėti, išjausti tai, ką kažkada nustūmė į pasąmoninį lygmenį, susitikti su tomis emocijomis, kurių raiška nepriimtina sociume. Užsiėmimas yra vieta būti „legaliai“ priimtam ir nevertinamam dėl viso savo patirčių „bagažo“. Taigi pastebimai pasikeičia Žmogaus emocinė sveikata, sustiprėja imunitetas, atsilaisvina didelis kiekis gyvybinės energijos, laisvėja judesiai, o kartu keičiasi ir kasdieniai veikimo modeliai išoriniame pasaulyje.

“Santykis su kūnu man atvėrė duris į mano esmę ir begalinę apimtį. Jame sutikau savo širdį, žinojimą iš jausmo, pasitikėjimą visu, kas vyksta, net tuomet, kai niekas nevyksta pagal proto planą. Ten sutikau skirtingas savo puses, dualumą – šviesą ir tamsą, kurias besąlygiškai pamilau ir priėmiau, taip atverdama vartus džiaugsmui.

Šokyje sutikau ir savo moterišką apimtį, kūrybiškumą, spalvas, ir tarsi visas gyvenimas apsivertė aukštyn kojom, po truputį išstumdamas kietumą, įtampą, visa ko kontrolę, užleidžiant vietą moteriškos energijos tėkmei, priėmimui, švelnumui, atsipalaidavimui ir džiaugsmui”  Lina