Atgal

Šokio ir kūno judesio praktika

Tai tarsi terapija be žodžių ir sielos gydymas be vaistų.

Laisvas šokis

Gydantis, autentiškas,  kontaktas su savimi, kitu arba pasauliu judesyje be taisyklių, kuomet kūnui suteikiama erdvė išpasakoti pasąmonės istorijas, iškomunikuoti, atpažinti, įprasminti bei paleisti giliausius jausmus ir emocijas,  taip atlaisvinant kūne didelį kiekį gyvybinės energijos. Laisvas šokis – tarsi resursas Žmogui pažvelgti į savo gyvenimišką kelionę kūrybiškai, atrasti naujus sprendimus, užslopintas aistras bei atsiverti naujam džiaugsmui.

NIA

NIA (integruotoji nervų ir raumenų sistema, ang. neuromuscular integrative action) – holistinė judesio praktika, orientuota į Žmogaus kūną, protą ir sielą. Jos metu atliekami tam tikri judesiai pagal skirtingas amžiaus, sveikatos, fizinio pasiruošimo galimybes. Praktika pasižymi įvairiais šokių stiliais, rytų kovos elementais (Tai Chi, Taekwondo, Aikido), gydymosiomis technikomis (Joga, Alexander, Feldenkrais technikos). Įvairūs kūno judesiai bei intelektinės užduotys visapusiškai lavina ne tik fizinį kūną, bet ir Žmogaus atidumą, kūrybiškumą, suteikia energijos ir subalansuoja emocijas.

Kvėpavimas ir meditacija

Sąmoningu kvėpavimu didinamas deguonies kiekis, žadinama gyvybinė energija, paleidžiami energetiniai blokai, kūnas apsivalo nuo emocinių toksinų, skatinami organizmo savigydos procesai, stiprėja nervų sistema, rimsta protas, didėja koncentracija, stiprėja imunitetas.

Meditacija –labai prasminga „čia ir dabar“ kelionė į vidinės tylos ir ramybės būseną. Kiekvieną kartą ji skirtinga – judesyje, per garsą ar tylioje maldoje, bet  visuomet nukreipta į vidų intymiam ryšio su savimi užmezgimui.