Saugumo jausmas gyvena ne išorėje, ne banko sąskaitoje, ne namų dydyje, ne deimantų karatuose, ne vyro (moters) buvime ar nebuvime šalia, ne vyriausybės nutarimuose ir net ne socialinių tinklų sekėjų skaičiuje.

Saugumo jausmo neišgausi tabletėmis, alkoholiu ir kitomis priklausomybėmis…

Saugumo jausmo neišgimdysi skaitydama straipsnius ir klausydama seminarų. Jį gali tik pajausti.

Saugumo jausmas gyvena viduje – kūne. Kuomet viduje ramu, Tu į išorę žvelgi iš stabilumo ir vidinės išminties pozicijos – iš ten kiekvienas iššūkis yra tik nuotykis Tavo gyvenimo dėlionėje. Iš ten Tu žinai, kad sulošus vieną partiją, ateis kita. Net jei šią ir praloši, išmoksi, kaip judėti toliau.

Saugumo jausmas gyvena kiekvienoje ląstelėje, o ji atvira tam, ką į ją įsileisi, – ar tai bus besikartojanti masinė žinių informacija, ar kito Žmogaus vertinimai bei nuomonės, ar paprasčiausia nieko nežadanti, bet saugumo jausmą prikelianti šiluma ir šviesa.

Saugumo jausmą Tau dovanoja Žemė. Juk instinktyviai gyvūnai glaudžiasi prie jos akistatoje su grėsme.

Saugumo jausmą Tau dovanoja Tavo kvėpavimas, nes be jo nebūtų ir Tavęs.

Apie saugumo jausmą Tau primena Tavo dubuo, – ten gyvena gyvybė, iš ten gimsta kūryba, ten kaupiasi tiek daug išminties ir ramybės, iš ten auga Tavo šaknys į Žemę, ten Tavo centras -laiko Tavo visą viršutinę kūno dalį. Saugiai.

Saugumo jausmas gyvena Tavo smegenų pusrutuliuose ir stuburo smegenyse. Duodama jiems atramą ir palaikymą, Tu nurimsti.

Saugumo jausmas gyvena kiekviename organe, o vidinis dėmesys jiems padeda tai pastebėti. Saugumo jausmas – tai pasitikėjimas be kontrolės. Ir jis gimsta ne kur kitur, o Tavo kūne. Jausmas skirtas jausti. Ne manyti, kad jauti.

Tam jausmui prisiminti skirta kelionė į kūną.

 

Šiltai,

Lina